Hana helped us find our new home. Within couple of days we had all documentation sorted, including translation of the document into English which was great for us, as we don´t speak Czech. We couldn´t be happier in this house. It fits all our needs. Our landlords are amazing too. The whole process was stress-free. We highly recommend Hana´ s service.
Raquel and Panos

Hanka pro nás zařídila všechno od A do Z, od nafocení bytu, přes zveřejnění inzerátu a organizaci prohlídek, po sepsání smlouvy (česky i anglicky). Všechno šlo hladce a k všeobecné spokojenosti. Hanka je profesionální a spolehlivá a navíc velmi milá. Doporučujeme.
Marie a Tomáš

I will definitely recommend your service to my colleagues and I will give your contact to them. I was satisfied with your work as it was really easy to communicate with you, as we foreigners face to language barrier. Thank you for all your efforts. 

Aditya

I am very satisfied with service of House Deal and especially Hana. All my questions were dealt with very quickly and competent. Hana is very helpful and I appreciate the extra care and service :-). I can only recommend House Deal. You have one satisfied customer here.
Alexander

Se službami paní Hanky Ševců jsem byla maximálně spokojená. Vždy byla ochotná, milá a vstřícná. Všechny potřebné náležitosti spojené s prodejem bytu vyřizovala řádně a včas. Mohla jsem se na ni 100% spolehnout. Vřele doporučuji všem klientům.
Klientka H.

Jsme spokojeni :-).
Pavel a Alicja

Se službami paní Hany Ševců jsme byli velmi spokojeni. Poskytla nám veškeré potřebné informace, byla vždy k zastižení, spolehlivá a vstřícná. Zajistila v krátké době návrhy smluv, včas nám je zaslala k připomínkám a v rámci profesionálního právního servisu na naše připomínky rychle reagovala. Obratem také zajistila podání návrhu na vklad a se zájmem se věnovala i faktickému předání nemovitosti. Děkujeme! 

Petra a Pavel K.


Málokdy se dnes setkáme s tak precizní prací, jako u Hanky. Při prodeji našeho bytu jsme se nemuseli vůbec o nic starat. Velmi si vážíme práce a času , kterou na tom strávila a děkujeme za to. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.
Lenka a Jirka

Děkujeme za výbornou spolupráci a službu.
Tomáš


Se službami Hanky jsme byli velmi spokojeni, je profesionální, věci řeší ihned a snaží se vyhovět oběma stranám. Zajistila vše potřebné a průběžně nás informovala o stavu zakázky.  Vřele ji můžeme doporučit, takový přístup bychom si představovali jako zákazníci, u kterékoliv služby, kterou se rozhodneme využít.

Gabriela a Jan


Využít služby Hany Ševců byl nejlepší nápad! Pronájem našeho bytu zařídila “od A do Z”. My jsme se nemuseli o nic starat, jen jsme si nakonec odsouhlasili ty nejlepší nájemníky. Vstřícné jednání, flexibilita, spolehlivost, pochopení pro všechna naše přání, ať už jakkkoliv specifická – to jsou jen některé z výhod servisu Hany Ševců. Děkujeme!
Eva a Marek

Vážená paní Sevcu, dovolte mi Vám tímto poděkovat za pomoc při prodeji našeho bytu. Váš profesionální a vstřícný přístup byl pro nás balzámem při všech těch povinnostech a starostech souvisejících s prodejem nemovitosti. Díky Vám vše dobře dopadlo a byt byl prodán v relativně krátké době. Dovolte mi Vám tímto ještě jednou poděkovat. Děkuji
Yuri a Natalia.